Vacature: Bestuurslid met Horeca-ervaring

Voor ons bestuur zijn wij op zoek naar een extra bestuurslid met ervaring in de horeca. Ben jij iemand waar gastvrijheid voorop staat en vind je het leuk om onze horecafaciliteit samen met ons bestuur en de NNCZ verder door te ontwikkelen? Dan zoeken wij jou! 

Wat krijg je ervoor terug? Een gezellig team dat hoge ambities heeft om van het Multifunctioneel Centrum (MFC) Grijpskerk een succes te maken! 

Het MFC is een van de functies in het gebouw de Nieuwe Wierde. Dit gebouw fungeert als ontmoetingscentrum waar jong en oud elkaar kunnen ontmoeten. Naast het MFC zijn ook de NNCZ, de Bibliotheek en Het Dorpsloket in de Nieuwe Wierde gevestigd.
Lees meer over het ontstaan van het MFC.
 

Een ontmoetingsplek van en voor het dorp, daar gaan we voor! 

Interesse? Neem dan contact op met Petra Koopmans (voorzitter stichting MFC Grijpskerk) 06-20608967 of via info@mfcgrijpskerk.nl.